Anton Heyboer - Man in dessert

Anton Heyboer - Man in dessert kopen? Bied vanaf 65!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 74,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Anton Heyboer - Man in dessert kopen? Bied vanaf 65!Anton Heyboer - Man in dessert kopen? Bied vanaf 65!Anton Heyboer - Man in dessert kopen? Bied vanaf 65!Anton Heyboer - Man in dessert kopen? Bied vanaf 65!Anton Heyboer - Man in dessert kopen? Bied vanaf 65!Anton Heyboer - Man in dessert kopen? Bied vanaf 65!

Geplaatst door  WalterLeendertse
FA. (4)

Lid sinds 2019
43 verkochte items
  • Anton Heyboer (1924-2005)
TypeTekening / Aquarel
TechniekPastel/Krijt
StijlExpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen40 cm x 50 cm (h x b)
Lijst40 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooi expressief werk van de excentrieke kunstenaar Anton Heyboer. Het werk is uitgevoerd in oliepastel op geschept papier. Het werk komt in een simpele lijst.

Dit item is verkocht voor 74,75(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:24-01-2021 om 22:50
Eindtijd:31-01-2021 om 21:59

Biedingen (1):

BenColinRavi1
31 jan. / 21:53
€ 65