Anton Heyboer - 'Mit vier' - prachtig doek over Heyboer en zijn vrouwen

Anton Heyboer - 'Mit vier' - prachtig doek over Heyboer en zijn vrouwen kopen? Bied vanaf 600!
Anton Heyboer - 'Mit vier' - prachtig doek over Heyboer en zijn vrouwen kopen? Bied vanaf 600!Anton Heyboer - 'Mit vier' - prachtig doek over Heyboer en zijn vrouwen kopen? Bied vanaf 600!Anton Heyboer - 'Mit vier' - prachtig doek over Heyboer en zijn vrouwen kopen? Bied vanaf 600!Anton Heyboer - 'Mit vier' - prachtig doek over Heyboer en zijn vrouwen kopen? Bied vanaf 600!Anton Heyboer - 'Mit vier' - prachtig doek over Heyboer en zijn vrouwen kopen? Bied vanaf 600!Anton Heyboer - 'Mit vier' - prachtig doek over Heyboer en zijn vrouwen kopen? Bied vanaf 600!Anton Heyboer - 'Mit vier' - prachtig doek over Heyboer en zijn vrouwen kopen? Bied vanaf 600!Anton Heyboer - 'Mit vier' - prachtig doek over Heyboer en zijn vrouwen kopen? Bied vanaf 600!Anton Heyboer - 'Mit vier' - prachtig doek over Heyboer en zijn vrouwen kopen? Bied vanaf 600!Anton Heyboer - 'Mit vier' - prachtig doek over Heyboer en zijn vrouwen kopen? Bied vanaf 600!Anton Heyboer - 'Mit vier' - prachtig doek over Heyboer en zijn vrouwen kopen? Bied vanaf 600!
  • Anton Heyboer (1924-2005)
Jaartal1989
StijlExpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen55 cm x 65 cm (h x b)
Lijst68 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Anton Heyboer is een van de beste naoorlogse kunstenaars van Nederland, maar zijn werk is betaalbaar gebleven. Hij wilde dat zijn kunst voor iedereen bereikbaar was. Vele werken van zijn hand zijn aangekocht door internationaal bekende musea in Europa en Amerika, zoals Museum of Modern Art (MoMA) in New York, het Haags Gemeentemuseum, het Amsterdams Stedelijk Museum, Museum van Bommel en van Dam, SFMoMA in San Francisco, The New Orleans Museum of Art, Museum of Fine Arts in Boston, British Museum en Tate Gallery in Londen, Haifa Museum of Art in Israel, MuHKA in Antwerpen, Ohara Museum of Art in Japan, en vele andere musea in binnen en buitenland.

Schilderij in goede en originele conditie. Lijst in redelijk goede staat, enkele kleine beschadigingen aan de gouden lak.

Anton Heyboer (1924-2005)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (68)

Geplaatst door  Bergh
FA. (2)

32 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
75 cm
68 cm
65 cm
55 cm
Sluit over 7d 16u 4m 09s
Openingsbod€ 600
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
Starttijd:25-01-2023 om 10:09
Eindtijd:05-02-2023 om 20:24