Anton Heyboer - Origineel werk

Anton Heyboer - Origineel werk kopen? Bied vanaf 1900!
Anton Heyboer - Origineel werk kopen? Bied vanaf 1900!Anton Heyboer - Origineel werk kopen? Bied vanaf 1900!Anton Heyboer - Origineel werk kopen? Bied vanaf 1900!Anton Heyboer - Origineel werk kopen? Bied vanaf 1900!Anton Heyboer - Origineel werk kopen? Bied vanaf 1900!Anton Heyboer - Origineel werk kopen? Bied vanaf 1900!Anton Heyboer - Origineel werk kopen? Bied vanaf 1900!Anton Heyboer - Origineel werk kopen? Bied vanaf 1900!Anton Heyboer - Origineel werk kopen? Bied vanaf 1900!
  • Anton Heyboer (1924-2005)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 1977
Stijl Abstract
Onderwerp Abstract
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 110 x 82 cm (h x b)
Incl. lijst 110 x 82 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Origineel werk van de bekende Nederlandse kunstenaar Anton Heyboer (1924-2005).
Bijzonder groot formaat: 82,2 cm breed × 110 cm hoog. Het werk is gesigneerd en in goede staat. Afkomstig uit particuliere collectie.

Een zeldzame kans om een authentiek Heyboer werk te bemachtigen , een echte blikvanger voor liefhebbers en verzamelaars.

Staat: goed
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Hardinxveld-giessendam, Nederland

Anton Heyboer (1924-2005)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (37)

Geplaatst door  Celine97
Lid sinds 2026
0 verkochte items
Alle items (1)
82 cm
110 cm
82 cm
110 cm