Anton Heyboer - Pastel van een vrouwfiguur

Anton Heyboer - Pastel van een vrouwfiguur kopen? Bied vanaf 90!
Anton Heyboer - Pastel van een vrouwfiguur kopen? Bied vanaf 90!Anton Heyboer - Pastel van een vrouwfiguur kopen? Bied vanaf 90!Anton Heyboer - Pastel van een vrouwfiguur kopen? Bied vanaf 90!Anton Heyboer - Pastel van een vrouwfiguur kopen? Bied vanaf 90!Anton Heyboer - Pastel van een vrouwfiguur kopen? Bied vanaf 90!Anton Heyboer - Pastel van een vrouwfiguur kopen? Bied vanaf 90!Anton Heyboer - Pastel van een vrouwfiguur kopen? Bied vanaf 90!Anton Heyboer - Pastel van een vrouwfiguur kopen? Bied vanaf 90!Anton Heyboer - Pastel van een vrouwfiguur kopen? Bied vanaf 90!Anton Heyboer - Pastel van een vrouwfiguur kopen? Bied vanaf 90!Anton Heyboer - Pastel van een vrouwfiguur kopen? Bied vanaf 90!Anton Heyboer - Pastel van een vrouwfiguur kopen? Bied vanaf 90!Anton Heyboer - Pastel van een vrouwfiguur kopen? Bied vanaf 90!Anton Heyboer - Pastel van een vrouwfiguur kopen? Bied vanaf 90!
  • Anton Heyboer (1924-2005)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Jaartal 1999
Techniek Pastel/Krijt
Stijl Expressionistisch
Onderwerp Figuren
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 39 x 36 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Zeer mooi origineel werk door Anton Heyboer. Jaren geleden direct van hem aan de deur in Den Ilp gekocht.
Goede en originele staat
Binnen Nederland € 9,50
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 30,00