Anton Heyboer - untitled - Verkocht

Anton Heyboer - untitled kopen? Bied vanaf 100!
Anton Heyboer - untitled kopen? Bied vanaf 100!Anton Heyboer - untitled kopen? Bied vanaf 100!
  • Anton Heyboer (1924-2005)
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen70 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Deze aquarel is rechtstreeks van de kunstenaar verkregen.

Nooit ingelijst geweest.

Afhalen in Amsterdam is mogelijk.

Anton Heyboer was een Nederlands kunstschilder en etser. Hij woonde met vier vrouwen in een commune te Den Ilp. De 'vijfde' vrouw was zijn kunstverkoopster aan de overkant.

Anton Heyboer (1924-2005)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (59)
Geplaatst door  eemooij

29 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
50 cm
70 cm
Dit item is verkocht voor 115,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:29-08-2020 om 21:19
Eindtijd:05-09-2020 om 22:42
345joke
05 sep. / 21:10
€ 100