Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 1950 |
Techniek | Houtskool |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 64 x 48 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Prachtige originele vroege (vermoedelijk eind jaren '50) houtskool tekening van Anton Heyboer. Dit werk is gemaakt op het welbekende van Gelder papier.
Dit is een tekening die het landschap uitbeeld toen Heyboer zich moest verbergen in de oorlog. Het zijn de rietvelden van Vinkeveen. Of zij zijn het landschap van zijn ziel.
Later in de jaren '90 heeft Heyboer dit onderwerp herhaald en resulteerde in een groot aantal abstracte kleurrijke werken. Toen gemaakt met inkt op canvasdoek.
titel: Vinkevener formaat: 44 x 60 cm excl lijst techniek: Houtskool op van Gelder papier oplage: Unicum
Conditie | |
Conditie | Redelijk |
Het papier heeft wat verkleuring aan de randen. | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Zuidwolde, Nederland |
Starttijd | 22-10-2021 om 11:54 |
Eindtijd | 29-10-2021 om 22:24 |
Objectlocatie | Zuidwolde, Nederland |