Anton Heyboer - Vrolijke kleurige danseres die in spiegel kijkt - Verkocht

Anton Heyboer - Vrolijke kleurige danseres die in spiegel kijkt kopen? Bied vanaf 250!
Anton Heyboer - Vrolijke kleurige danseres die in spiegel kijkt kopen? Bied vanaf 250!Anton Heyboer - Vrolijke kleurige danseres die in spiegel kijkt kopen? Bied vanaf 250!Anton Heyboer - Vrolijke kleurige danseres die in spiegel kijkt kopen? Bied vanaf 250!Anton Heyboer - Vrolijke kleurige danseres die in spiegel kijkt kopen? Bied vanaf 250!Anton Heyboer - Vrolijke kleurige danseres die in spiegel kijkt kopen? Bied vanaf 250!
  • Anton Heyboer (1924-2005)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1992
TechniekPastel/Krijt
StijlExpressionistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen39.5 cm x 35.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Getekend door Anton Heyboer in 1992 met pastel .
Afmetingen : 39,5 cm x 35,5 cm .
Voorstelling : Danseres die in spiegel kijkt . Vrolijke kleurige pastel tekening .
Conditie : Zo goed als nieuw .
Herkomst : Gekocht in 1992 van Anton Heyboer .
Wordt aangetekend vezonden .

Zo goed als nieuw .

Anton Heyboer (1924-2005)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (62)
Geplaatst door  knubben
FA. (6)

Lid sinds 2020
184 verkochte items
Alle items van deze verkoper (17)
35.5 cm
39.5 cm
Dit item is verkocht voor 287,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:04-08-2022 om 20:44
Eindtijd:10-08-2022 om 19:11
paulusosewoudt
09 aug. / 09:48
€ 250