Anton Heyboer - Zittende Vrouw

Anton Heyboer - Zittende Vrouw kopen? Bied vanaf 525!
Anton Heyboer - Zittende Vrouw kopen? Bied vanaf 525!Anton Heyboer - Zittende Vrouw kopen? Bied vanaf 525!Anton Heyboer - Zittende Vrouw kopen? Bied vanaf 525!Anton Heyboer - Zittende Vrouw kopen? Bied vanaf 525!Anton Heyboer - Zittende Vrouw kopen? Bied vanaf 525!Anton Heyboer - Zittende Vrouw kopen? Bied vanaf 525!
  • Anton Heyboer (1924-2005)
IngelijstIngelijst
Afmetingen70 cm x 60 cm (h x b)
Lijst80 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Anton Heyboer
Olie op doek
Gesigneerd maidden onder

Anton Heyboer (1924-2005)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (63)

Geplaatst door  Antheus2020
FA. (1)

Lid sinds 2020
30 verkochte items
Alle items van deze verkoper (14)
70 cm
80 cm
60 cm
70 cm
Sluit over 4d 5u 36m 37s
Openingsbod€ 525
ObjectlocatieNaaldwijk,  Nederland
VerzendingAlleen per koerier
Starttijd:01-02-2023 om 13:54
Eindtijd:10-02-2023 om 19:18