Anton Martineau - Gouache op papier - Verkocht

Anton Martineau - Gouache op papier kopen? Bied vanaf 150!
Tekening / Aquarel

Anton Martineau - Gouache op papier kopen? Bied vanaf 150!Anton Martineau - Gouache op papier kopen? Bied vanaf 150!Anton Martineau - Gouache op papier kopen? Bied vanaf 150!
  • Anton Martineau (1926-2017)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Periode 2000 t/m Heden
Techniek Aquarel
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 60 x 50 cm (h x b)
Incl. lijst 65 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Anton Martineau

Hommage de Velazquez
Gouache op papier
Afmeting+/-  50x60 cm
Gesigneerd rechtsonder
Rechtstreeks van de erven van Martineau verkregen  ( La Roja- É. Stol)
Ingelijst in eenvoudige zwarte omlijsting

Binnen Nederland € 11,50