Anton Martineau - Onbekend - Verkocht

Anton Martineau - Onbekend kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 45,00

Anton Martineau - Onbekend kopen? Bied vanaf 1!Anton Martineau - Onbekend kopen? Bied vanaf 1!Anton Martineau - Onbekend kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  marklommers
FA. (4)

17 verkochte items
  • Anton Martineau (1926-2017)
TypeTekening / Aquarel
TechniekPotlood
OnderwerpErotiek
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen42 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooie tekening van Anton Martineau op dik tekenpapier! Herkomst galerie LamBert.

Zie foto’s

Dit item is verkocht voor 45,00
Starttijd:25-04-2019 om 18:10
Eindtijd:30-04-2019 om 19:35
Biedingen (11)
Hans195167
30 apr. / 19:29
€ 45
BertV
30 apr. / 19:29
€ 40
Hans195167
30 apr. / 19:29
€ 40
BertV
28 apr. / 14:44
€ 35
Artrik
28 apr. / 14:44
€ 30
Artrik
27 apr. / 15:47
€ 20
BertV
27 apr. / 15:42
€ 15
Artrik
27 apr. / 15:42
€ 15
BertV
27 apr. / 15:41
€ 10
Artrik
27 apr. / 15:41
€ 5
BertV
26 apr. / 21:36
€ 1