Anton Martineau - Weg kwijt

Anton Martineau - Weg kwijt kopen? Bied vanaf 200!
Anton Martineau - Weg kwijt kopen? Bied vanaf 200!Anton Martineau - Weg kwijt kopen? Bied vanaf 200!Anton Martineau - Weg kwijt kopen? Bied vanaf 200!Anton Martineau - Weg kwijt kopen? Bied vanaf 200!Anton Martineau - Weg kwijt kopen? Bied vanaf 200!Anton Martineau - Weg kwijt kopen? Bied vanaf 200!
  • Anton Martineau (1926-2017)
TypeTekening / Aquarel
TechniekPastel/Krijt
IngelijstIngelijst
Afmetingen100 cm x 75 cm (h x b)
Lijst100 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Origineel en decoratief.

Origineel en verassend. Decoratief

Starttijd:24-01-2023 om 14:01
Eindtijd:07-02-2023 om 21:52
Openingsbod € 200
ObjectlocatieHilversum ,  Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie