Anton Michielse - Zeegezicht in mooie houten lijst. - Verkocht

Anton Michielse - Zeegezicht in mooie houten lijst. kopen? Bied vanaf 25!
Anton Michielse - Zeegezicht in mooie houten lijst. kopen? Bied vanaf 25!Anton Michielse - Zeegezicht in mooie houten lijst. kopen? Bied vanaf 25!Anton Michielse - Zeegezicht in mooie houten lijst. kopen? Bied vanaf 25!Anton Michielse - Zeegezicht in mooie houten lijst. kopen? Bied vanaf 25!Anton Michielse - Zeegezicht in mooie houten lijst. kopen? Bied vanaf 25!
  • Anton Michielse (1936-2010)
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Afmetingen47 cm x 67 cm (h x b)
Lijst57 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Het betreft een prachtige afbeelding van een zeegezicht.

Werk uit de beginperiode van Anton Michielse.

De verf heeft  craquelé - zie foto - daarom is de vraagprijs aangepast.
ConditieRedelijk

Omdat de verf craquelé vertoond.

Anton Michielse (1936-2010)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  tien
FA. (17)

845 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
77 cm
57 cm
67 cm
47 cm
Dit item is verkocht voor 28,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:02-12-2022 om 15:17
Eindtijd:07-12-2022 om 19:49
ZANDLOPERS
07 dec. / 13:57
€ 25