| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1900 t/m 1944 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Houtsnede door Anton Pieck.
Voorstelling van een vogel in een kooi.
Losbladig, zichtmaat 6,2x5,2, bladmaat 14x11
Gemonogrammeerd in de plaat 'AP'
Authenticiteit gegarandeerd
| Transport | |
| Garantie | |