Anton Pieck - Ets: Deurtje te Staphorst - 1920

Anton Pieck - Ets: Deurtje te Staphorst - 1920 kopen? Bied vanaf 199!
Anton Pieck - Ets: Deurtje te Staphorst - 1920 kopen? Bied vanaf 199!Anton Pieck - Ets: Deurtje te Staphorst - 1920 kopen? Bied vanaf 199!Anton Pieck - Ets: Deurtje te Staphorst - 1920 kopen? Bied vanaf 199!
  • Anton Pieck (1895-1987)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1920
TechniekEts
OnderwerpHistorisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen5.5 cm x 8 cm (h x b)
Lijst23.5 cm x 22.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Ets van Anton Pieck. Eigen druk. Jaar: 1920. Titel: Deurtje te Staphorst. Afmetingen blad: H12.5 x b16cm. Afmetingen voorstelling: H6 x b8cm. Het werk is rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar. Literatuur: De etser Anton Pieck - BLZ 54. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag(Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen , bij vooruitbetaling, is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. Het werk kan ook worden verstuurd via Postnl. Onze verzenddagen zijn dinsdag en donderdag.

Anton Franciscus Pieck was een Nederlands kunstschilder, tekenaar, etser en graficus. Pieck is vooral bekend geworden om zijn romantische tekeningen met levendige taferelen uit een geïdealiseerd nostalgisch verleden en om zijn sprookjesbos in De Efteling.
Als boekillustrator kon Pieck zich meten met de grote Engelse voorbeelden uit de 20e eeuw en drukte hij een belangrijk stempel op het beeld van de wereldliteratuur in Nederlandse vertaling. Piecks werk was ook populair op geboorte- en kerstkaarten, en nog steeds verschijnen elk jaar meerdere Pieck-kalenders. Sinds 1984 staat in Hattem het Anton Pieck Museum.

Het werk(en de passe-partout) is in werkelijkheid iets geliger, dit komt niet helemaal goed over op de foto.

Anton Pieck (1895-1987)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (12)

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (174)

5585 verkochte items
Alle items van deze verkoper (339)
22.5 cm
23.5 cm
8 cm
5.5 cm
Sluit binnenkort 16u 10m 56s
Openingsbod€ 199
Objectlocatie's-Gravenzande,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa
Starttijd:24-01-2023 om 09:09
Eindtijd:29-01-2023 om 20:28