Anton Pieck - Grote ets: "Trap te Montfoort" - 1916 - Verkocht

Anton Pieck - Grote ets: "Trap te Montfoort" - 1916 kopen? Bied vanaf 275!
Grafiek (handgesigneerd)

Anton Pieck - Grote ets: "Trap te Montfoort" - 1916 kopen? Bied vanaf 275!Anton Pieck - Grote ets: "Trap te Montfoort" - 1916 kopen? Bied vanaf 275!Anton Pieck - Grote ets: "Trap te Montfoort" - 1916 kopen? Bied vanaf 275!Anton Pieck - Grote ets: "Trap te Montfoort" - 1916 kopen? Bied vanaf 275!Anton Pieck - Grote ets: "Trap te Montfoort" - 1916 kopen? Bied vanaf 275!
  • Anton Pieck (1895-1987)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1916
TechniekEts
OnderwerpHistorisch
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen27 x 18 cm (h x b)
Passe-partout46 x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Ets van Anton Pieck. Titel: "Trap te Montfoort". Jaar: 1916. Afmetingen incl passe-partout: H46 x b36cm. Afmetingen voorstelling: H27 x b18cm. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar.  De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Anton Franciscus Pieck was een Nederlands kunstschilder, tekenaar, etser en graficus. Pieck is vooral bekend geworden om zijn romantische tekeningen met levendige taferelen uit een geïdealiseerd nostalgisch verleden en om zijn sprookjesbos in De Efteling.

PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 23,95
Naar Duitsland € 23,95
Europese Unie € 23,95

Anton Pieck (1895-1987)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (5)

Geplaatst door  KiewitKunst
6150 verkochte items
Alle items van deze verkoper (574)
36 cm
46 cm
18 cm
27 cm

Objectlocatie's-Gravenzande,  Nederland
Starttijd22-12-2023 om 23:34
Eindtijd28-12-2023 om 20:49
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken