Anton Pieck - Kortrijk - Verkocht

Anton Pieck - Kortrijk kopen? Bied vanaf 80!
Grafiek (handgesigneerd)

Anton Pieck - Kortrijk kopen? Bied vanaf 80!Anton Pieck - Kortrijk kopen? Bied vanaf 80!
  • Anton Pieck (1895-1987)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Periode 1900 t/m 1944
Techniek Litho
Stijl Romantisch
Onderwerp Stadsgezicht
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 35 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 200
Romantisch, winters stadsgezicht van Kortrijk met originele passe-partout.
ConditieRedelijk
Er is in het werk een lichte schade aan het papier in het witte gedeelte van een getekende wolk links van de kerktoren, links schuin boven de schoorsteen. Beoordeel dit zelf op de foto's.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Westzaan, Nederland
Binnen Nederland € 9,95

Anton Pieck (1895-1987)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (7)

Geplaatst door  titia01
Lid sinds 2021
1 verkochte items
25 cm
35 cm