Anton Pieck - Man met lamp in de sneeuw

Anton Pieck - Man met lamp in de sneeuw kopen? Bied vanaf 950!
Anton Pieck - Man met lamp in de sneeuw kopen? Bied vanaf 950!Anton Pieck - Man met lamp in de sneeuw kopen? Bied vanaf 950!Anton Pieck - Man met lamp in de sneeuw kopen? Bied vanaf 950!
  • Anton Pieck (1895-1987)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Techniek Gemengde Techniek
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 18 x 19 cm (h x b)
Incl. lijst 30 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
rechtsonder gesigneerd Anton Pieck
Binnen Nederland € 12,00
Naar België € 19,50
Naar Duitsland € 19,50
Europese Unie € 19,50
Wereldwijd € 38,80

Anton Pieck (1895-1987)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  luitzen
Lid sinds 2024
29 verkochte items
Alle items (9)
30 cm
30 cm
19 cm
18 cm