Anton Pieck - Offset litho: Overschie - Verkocht

Anton Pieck - Offset litho: Overschie kopen? Bied vanaf 150!
Grafiek (handgesigneerd)

Anton Pieck - Offset litho: Overschie kopen? Bied vanaf 150!Anton Pieck - Offset litho: Overschie kopen? Bied vanaf 150!Anton Pieck - Offset litho: Overschie kopen? Bied vanaf 150!Anton Pieck - Offset litho: Overschie kopen? Bied vanaf 150!
  • Anton Pieck (1895-1987)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekOffset
OnderwerpHistorisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen21 x 18 cm (h x b)
Incl. lijst39.5 x 29.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Offset litho van Anton Pieck. Titel: Overschie. Afmetingen incl lijst: H39.5 x b29.5cm. Afmetingen voorstelling: H21 x b18cm. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar.  De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Anton Franciscus Pieck was een Nederlands kunstschilder, tekenaar, etser en graficus. Pieck is vooral bekend geworden om zijn romantische tekeningen met levendige taferelen uit een geïdealiseerd nostalgisch verleden en om zijn sprookjesbos in De Efteling.
Als boekillustrator kon Pieck zich meten met de grote Engelse voorbeelden uit de 20e eeuw en drukte hij een belangrijk stempel op het beeld van de wereldliteratuur in Nederlandse vertaling. Piecks werk was ook populair op geboorte- en kerstkaarten, en nog steeds verschijnen elk jaar meerdere Pieck-kalenders. Sinds 1984 staat in Hattem het Anton Pieck Museum.
Langs de randen, zit wat vergeling.
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 23,95
Naar Duitsland € 23,95
Europese Unie € 23,95

Anton Pieck (1895-1987)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (8)

Geplaatst door  KiewitKunst
6123 verkochte items
Alle items van deze verkoper (600)
29.5 cm
39.5 cm
18 cm
21 cm

Objectlocatie's-Gravenzande,  Nederland
Starttijd9-9-2023 om 17:17
Eindtijd6-1-2024 om 20:09
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken