Zeldzame ets van Anton Pieck gemaakt in 1917. Van deze ets zijn slechts enkele exemplaren bekend.
Linkssonder met potlood: "eigen druk", rechtsonder met potlood: "Anton Pieck". In het boek "de etser Anton Pieck" komt de afbeelding niet voor , wel de omschrijving van deze ets:
"1917, Verschiet bij Loosduinen". De conditie van de ets, de passe-partout en de omlijsting zijn gezien de ouderdom goed.
De ets is ingelijst door Kunsthandel H. Bos Den Haag.
Goed
In goede staat, zonder pixels, geen verkleuringen. Lichte ouderdomsverschijnselen aan de passepartout.
Tot 5 kg.
€ 10,00
Naar België
€ 22,50
€ 22,05
Europese Unie
€ 25,00
Wereldwijd
€ 40,00