Anton Staartjes - Anton Staartjes: Ets en aquatint – Kinkerbuurt IV – gesigneerd & ingelijst –1978 - Verkocht

Anton Staartjes: Ets en aquatint – Kinkerbuurt IV – gesigneerd & ingelijst –1978 kopen? Bied vanaf 50!
Grafiek (handgesigneerd)

Anton Staartjes: Ets en aquatint – Kinkerbuurt IV – gesigneerd & ingelijst –1978 kopen? Bied vanaf 50!Anton Staartjes: Ets en aquatint – Kinkerbuurt IV – gesigneerd & ingelijst –1978 kopen? Bied vanaf 50!Anton Staartjes: Ets en aquatint – Kinkerbuurt IV – gesigneerd & ingelijst –1978 kopen? Bied vanaf 50!Anton Staartjes: Ets en aquatint – Kinkerbuurt IV – gesigneerd & ingelijst –1978 kopen? Bied vanaf 50!Anton Staartjes: Ets en aquatint – Kinkerbuurt IV – gesigneerd & ingelijst –1978 kopen? Bied vanaf 50!Anton Staartjes: Ets en aquatint – Kinkerbuurt IV – gesigneerd & ingelijst –1978 kopen? Bied vanaf 50!Anton Staartjes: Ets en aquatint – Kinkerbuurt IV – gesigneerd & ingelijst –1978 kopen? Bied vanaf 50!
  • Anton Staartjes (1951)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Een vroeg werk van de Nederlandse kunstenaar Anton Staartjes: “Kinkerbuurt IV”, een mooi tijdsbeeld van deze wijk in Amsterdam Oud-West.

Handgesigneerd, genummerd, getiteld en gedateerd met potlood.

De ets is gemaakt in een oplage van 5 exemplaren. Dit is nr 3.

Goed ingelijst in een houten lijst met passe-partout en glasplaat.

Afmetingen: Lijst, 62 x 44,5 cm. Beeld, 35 x 25 cm.

Herkomst: Uit een bedrijfscollectie.

Conditie: In zeer goede staat.

Zie ook de foto’s.

KLAAR OM OP TE HANGEN.

(Gelijktijdig met dit werk bieden wij nog een ets  van Anton Staartjes ter veiling aan: “Kinkerbuurt V”. Klik hiervoor op “Alle items van deze verkoper”).

Informatie over de kunstenaar:

Anton Staartjes, geboren 01-08-1951 in Amsterdam, graficus, fotograaf, ontwerper, monumentaal kunstenaar, publicist en (web)designer.

Opleiding: Gerrit Rietveld Academie.

Plaats van werkzaamheid: Amsterdam.

Naast zijn werkzaamheden als beeldend kunstenaar was hij in de jaren ‘80 lid van diverse adviescommissies en besturen op het gebied van de beeldende kunsten.

Na 1990 is Anton Staartjes ook actief als freelance publicist. In de vorm van interviews, achtergrondverhalen en toelichtingen/workshops schrijft hij artikelen over beeldende kunst, fotografie en (digitale) techniek.

De laatste jaren bestaan zijn werkzaamheden vooral uit webdesign: een samentrekking van vormgeving, fotografie, digitale technieken en tekst.

Literatuur: Jacobs 1993

Titel: “Kinkerbuurt IV”.

Kunstenaar: Anton Staartjes.

Techniek: Ets en aquatint op papier.

Jaartal: 1978.

Gesigneerd: Linksonder.

Oplage: Gemaakt in een oplage van 5 exemplaren. Dit is nr 3.

Herkomst: Uit een bedrijfcollectie. Het werk is aangekocht vanuit de BKR (De Beeldende Kunstenaarsregeling, Amsterdam).

Conditie: In zeer goede staat. Kan zo aan de muur.

Zie ook de foto’s.

KLAAR OM OP TE HANGEN.

Afhandeling:

-Het werk kan eventueel aangetekend verzonden worden via Postnl.

Verzendkosten:

Binnen Nederland: 8,00 euro.

Naar België:  20,00 euro.

Vragen? Stuur gerust even een mailtje.

Anton Staartjes (1951)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  kunst_ikhebje
3222 verkochte items
Alle items van deze verkoper (26)