14k gouden broche met emaille en parels
Robert Crumb - "Het gezin dat bij elkaar blijft, blijft bij elkaar" 1969
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1973 |
Techniek | Zeefdruk |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 59.5 x 59.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 200 |
Conditie | |||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||
Transport | |||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Nrw, Duitsland | ||||
Verzenden | Pakketpost | ||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Garantie | |||||
Objectlocatie | NRW, Duitsland |
Starttijd | 13-9-2022 om 13:43 |
Eindtijd | 8-10-2022 om 15:58 |