Antoon Derkzen van Angeren - Schepen in de loshaven - Ets

Antoon Derkzen van Angeren - Schepen in de loshaven - Ets kopen? Bied vanaf 40!
Antoon Derkzen van Angeren - Schepen in de loshaven - Ets kopen? Bied vanaf 40!Antoon Derkzen van Angeren - Schepen in de loshaven - Ets kopen? Bied vanaf 40!Antoon Derkzen van Angeren - Schepen in de loshaven - Ets kopen? Bied vanaf 40!Antoon Derkzen van Angeren - Schepen in de loshaven - Ets kopen? Bied vanaf 40!Antoon Derkzen van Angeren - Schepen in de loshaven - Ets kopen? Bied vanaf 40!Antoon Derkzen van Angeren - Schepen in de loshaven - Ets kopen? Bied vanaf 40!
  • Antoon Derkzen van Angeren (1878-1961)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1919
TechniekEts
StijlRealistisch
OnderwerpHavengezicht
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen20 x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageNo 11
Ets door Antoon Derkzen van Angeren
Voorstelling van schepen in de loshaven
Losbladig, beeldmaat 20x26, bladmaat 30x40
Gesigneerd en gedateerd in potlood r.o.: 'A Derkzen van Angeren' en '1919'
Genummerd in potlood l.o.: 'No 11'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Binnen Nederland € 12,00
Naar België € 20,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00

Starttijd31-10-2023 om 14:51
Eindtijd7-11-2023 om 19:08
Openingsbod € 40
ObjectlocatieOegstgeest,  Nederland