Antoon Derkzen van Angeren - Schepen op de Maas - Ets - Verkocht

Antoon Derkzen van Angeren - Schepen op de Maas - Ets kopen? Bied vanaf 40!
Grafiek (handgesigneerd)

Antoon Derkzen van Angeren - Schepen op de Maas - Ets kopen? Bied vanaf 40!Antoon Derkzen van Angeren - Schepen op de Maas - Ets kopen? Bied vanaf 40!Antoon Derkzen van Angeren - Schepen op de Maas - Ets kopen? Bied vanaf 40!Antoon Derkzen van Angeren - Schepen op de Maas - Ets kopen? Bied vanaf 40!Antoon Derkzen van Angeren - Schepen op de Maas - Ets kopen? Bied vanaf 40!Antoon Derkzen van Angeren - Schepen op de Maas - Ets kopen? Bied vanaf 40!Antoon Derkzen van Angeren - Schepen op de Maas - Ets kopen? Bied vanaf 40!
  • Antoon Derkzen van Angeren (1878-1961)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
StijlKlassiek
OnderwerpHavengezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen11 x 24 cm (h x b)
Incl. lijst25 x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageNo 7

LAATSTE KANS!
Ets door Antoon Derkzen van Angeren
Voorstelling van schepen op de Maas
Gelijst, beeldmaat 11x24, lijstmaat 25x35
Gesigneerd in potlood r.o.: 'A Derkzen van Angeren'
Genummerd in potlood l.o.: 'No 7'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Binnen Nederland € 12,00
Naar België € 20,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00

Antoon Derkzen van Angeren (1878-1961)

Nederlands NederlandsCanadees Canadees Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  lenteman
3349 verkochte items
Alle items van deze verkoper (30)
35 cm
25 cm
24 cm
11 cm

ObjectlocatieOegstgeest,  Nederland
Starttijd28-7-2023 om 9:55
Eindtijd28-1-2024 om 8:54
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken