Arabia - Dekselschaal serviees Crownband ontwerp Olga Osol & Raija Uosikkinen - Verkocht

Arabia - Dekselschaal serviees Crownband ontwerp Olga Osol & Raija Uosikkinen kopen? Bied vanaf 20!
Glas / Keramiek

Arabia - Dekselschaal serviees Crownband ontwerp Olga Osol & Raija Uosikkinen kopen? Bied vanaf 20!Arabia - Dekselschaal serviees Crownband ontwerp Olga Osol & Raija Uosikkinen kopen? Bied vanaf 20!Arabia - Dekselschaal serviees Crownband ontwerp Olga Osol & Raija Uosikkinen kopen? Bied vanaf 20!Arabia - Dekselschaal serviees Crownband ontwerp Olga Osol & Raija Uosikkinen kopen? Bied vanaf 20!Arabia - Dekselschaal serviees Crownband ontwerp Olga Osol & Raija Uosikkinen kopen? Bied vanaf 20!Arabia - Dekselschaal serviees Crownband ontwerp Olga Osol & Raija Uosikkinen kopen? Bied vanaf 20!Arabia - Dekselschaal serviees Crownband ontwerp Olga Osol & Raija Uosikkinen kopen? Bied vanaf 20!
  • Arabia (1873)
Type kunstwerk Glas / Keramiek
Jaartal 1949
Stijl Fifties
Afmetingen 14 x 21 x 21 cm (h x b x d)
Gemerkt Ongesigneerd/Drukgesigneerd

Arabia Finland dekselschaal model Crownband. In perfecte conditie. Ontworpen door Olga Rosol en Raija Uosikkinen en geproduceerd tussen 1949 en 1963. Gemerkt en gesigneerd aan de onderzijde.
Onbeschadigde conditie
Binnen Nederland € 10,00

Arabia (1873)

Fins Fins

Geplaatst door  woerro
2226 verkochte items
Alle items van deze verkoper (17)
21
14
21