Arabia - Dekselschaal serviees Crownband ontwerp Olga Osol & Raija Uosikkinen - Verkocht

Arabia - Dekselschaal serviees Crownband ontwerp Olga Osol & Raija Uosikkinen kopen? Bied vanaf 20!
Arabia - Dekselschaal serviees Crownband ontwerp Olga Osol & Raija Uosikkinen kopen? Bied vanaf 20!Arabia - Dekselschaal serviees Crownband ontwerp Olga Osol & Raija Uosikkinen kopen? Bied vanaf 20!Arabia - Dekselschaal serviees Crownband ontwerp Olga Osol & Raija Uosikkinen kopen? Bied vanaf 20!Arabia - Dekselschaal serviees Crownband ontwerp Olga Osol & Raija Uosikkinen kopen? Bied vanaf 20!Arabia - Dekselschaal serviees Crownband ontwerp Olga Osol & Raija Uosikkinen kopen? Bied vanaf 20!Arabia - Dekselschaal serviees Crownband ontwerp Olga Osol & Raija Uosikkinen kopen? Bied vanaf 20!Arabia - Dekselschaal serviees Crownband ontwerp Olga Osol & Raija Uosikkinen kopen? Bied vanaf 20!
  • Arabia (1873)
TypeGlas / Keramiek
Jaartal1949
StijlFifties
Afmetingen14 cm x 21 cm x 21 cm (h x b x d)
GemerktOngesigneerd/Drukgesigneerd

Arabia Finland dekselschaal model Crownband. In perfecte conditie. Ontworpen door Olga Rosol en Raija Uosikkinen en geproduceerd tussen 1949 en 1963. Gemerkt en gesigneerd aan de onderzijde.

Onbeschadigde conditie

Arabia (1873)

Fins Fins Alle items van deze designer (1)

Geplaatst door  woerro
FA. (37)

2141 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
21
14
21
Dit item is verkocht voor 23,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:19-02-2020 om 12:30
Eindtijd:04-03-2020 om 21:45
swinkels
21 feb. / 22:12
€ 20