Joan Gardy Artigas - La part des autres
Moo Chew Wong - Mon carton á dessin
Corneille - L'amour au jour la jour
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
LET OP! Laatste keer dat dit item hier wordt aangeboden.
Karakteristieke tekening van Ardi Brouwer uit 1999. Pastelkrijt op papier, netjes gemonteerd op dik, glad karton. Met potlood gesigneerd en gedateerd rechtsonder. Afkomstig uit de kunstcollectie van ABNAMRO, in uitstekende conditie. Dit werk staat ook afgebeeld op haar website.
Afmetingen: 49cm x 49cm (incl. montage), 45cm x 45cm (blad/beeld)
ZZTEK
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 3-12-2018 om 0:13 |
Eindtijd | 17-12-2018 om 20:30 |