Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Type kunstwerk | Schilderij |
Jaartal | 1987 |
Techniek | Gouache |
Stijl | Realistisch |
Onderwerp | Dieren |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 10 x 10 cm (h x b) |
Incl. lijst | 20 x 15 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||
Direct uit nalatenschap kunstenaar. | |||||||||
Transport | |||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Ter apel, Nederland | ||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 10 kg.
Objectlocatie | Ter Apel, Nederland |
Starttijd | 4-12-2022 om 20:12 |
Eindtijd | 18-12-2022 om 19:18 |