Arie Teunissen - Zonder Titel. - Verkocht

Arie Teunissen - Zonder Titel. kopen? Bied vanaf 35!
Arie Teunissen - Zonder Titel. kopen? Bied vanaf 35!Arie Teunissen - Zonder Titel. kopen? Bied vanaf 35!Arie Teunissen - Zonder Titel. kopen? Bied vanaf 35!Arie Teunissen - Zonder Titel. kopen? Bied vanaf 35!Arie Teunissen - Zonder Titel. kopen? Bied vanaf 35!
  • Arie Teunissen (1942)
TypeTekening / Aquarel
TechniekPen (Inkt)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen24.5 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • Arie Teunissen is van 1966 tot 1999 werkzaam bij de NTS/NOS/NOB als illustrator en grafisch ontwerper op de afdeling Grafisch ontwerp.
  • Hij werkt vaak voor kinderprogramma's zoals De film van Ome Willem, Sesamstraat, het Jeugdjournaal en het Het Klokhuis. In 1974 worden enkele ''videografische'' ontwerpen van de afdeling tentoongesteld in het Stedelijk Museum te Amsterdam (van 4 oktober - 10 november 1974). Van Arie Teunissen zijn onder andere fragmenten te zien van Kort geding, Mijn idee, Alles goed thuis? en Kijk naar je eige.

Tekening is in goede staat.

Arie Teunissen (1942)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  djs
FA. (11)

Lid sinds 2018
101 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
32 cm
24.5 cm
Dit item is verkocht voor 40,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:27-09-2022 om 11:46
Eindtijd:09-10-2022 om 21:08
LouisPhilippe
09 okt. / 21:02
€ 35