Arie van Geest - 19 VIII '86

Arie van Geest - 19 VIII '86 kopen? Bied vanaf 45!
Arie van Geest - 19 VIII '86 kopen? Bied vanaf 45!Arie van Geest - 19 VIII '86 kopen? Bied vanaf 45!
  • Arie van Geest (1948)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1986
TechniekPen (Inkt)
OnderwerpPortret
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Inkt tekening van de Rotterdamse kunstenarr Arie van Geest . Gesigneerd  in potlood.

Wordt professioneel ingepakt en verzekerd verzonden incl. track en trace. U kunt het werk vooraf komen beoordelen in de schatkamer van galerie Rotor in Gorcum.

Ook kunnen wij uw aankopen tijdelijk opslaan. Wij kunnen ook uw inlijstingen verzorgen.

Arie van Geest (1948)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (98)

2564 verkochte items
Alle items van deze verkoper (475)
50 cm
65 cm
Starttijd:19-09-2022 om 12:31
Eindtijd:02-10-2022 om 11:52
Openingsbod € 45
ObjectlocatieGorinchem,  Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland