Arie van Geest - zonder titel - Verkocht

Arie van Geest - zonder titel kopen? Bied vanaf 55!
Arie van Geest - zonder titel kopen? Bied vanaf 55!Arie van Geest - zonder titel kopen? Bied vanaf 55!
  • Arie van Geest (1948)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1985
TechniekAquarel
OnderwerpPortret
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen38 cm x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Dubbelzijdig bewerkte tekeningen ( inkt en aquarel) van de Rotterdamse kunstenarr Arie van Geest . Gesigneerd  in potlood.

Wordt professioneel ingepakt en verzekerd verzonden incl. track en trace. U kunt het werk vooraf komen beoordelen in de schatkamer van galerie Rotor in Gorcum.

Ook kunnen wij uw aankopen tijdelijk opslaan. Wij kunnen ook uw inlijstingen verzorgen.

Arie van Geest (1948)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (98)

2564 verkochte items
Alle items van deze verkoper (475)
29 cm
38 cm
Dit item is verkocht voor 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:18-10-2022 om 12:31
Eindtijd:02-11-2022 om 08:08
Hamar15
02 nov. / 06:27
€ 50