Arie Zuidersma - Kopperprent 1989 - handgesigneerd

Arie Zuidersma - Kopperprent 1989 - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 145!
Arie Zuidersma - Kopperprent 1989 - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 145!Arie Zuidersma - Kopperprent 1989 - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 145!Arie Zuidersma - Kopperprent 1989 - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 145!Arie Zuidersma - Kopperprent 1989 - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 145!Arie Zuidersma - Kopperprent 1989 - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 145!Arie Zuidersma - Kopperprent 1989 - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 145!Arie Zuidersma - Kopperprent 1989 - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 145!Arie Zuidersma - Kopperprent 1989 - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 145!
  • Arie Zuidersma (1925-2014)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1989
StijlAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
Incl. lijst68 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Handgesigneerde en ingelijste zeefdruk van Groninger Ploeg kunstschilder en graficus Arie Zuidersma (1925-2014).

Krachtig, kleurrijk abstract werk in mat zwart houten lijst achter glas. Het werk is recentelijk voor het eerst ingelijst en verkeert in uitstekende staat (zie foto’s). Afhankelijk van de wensen van de koper kan het werk met of zonder glas verzonden worden. Voor verzending met glas worden geen extra kosten in rekening gebracht maar het risico van breuk ligt bij de koper. Uiteraard zal het werk zorgvuldig verpakt verzonden worden waardoor de kans op glasbreuk minimaal is.
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25

Arie Zuidersma (1925-2014)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (4)

Geplaatst door  VBTj
Lid sinds 2020
14 verkochte items
53 cm
68 cm
50 cm
65 cm
Starttijd23-11-2022 om 20:19
Eindtijd29-11-2022 om 19:48
Openingsbod € 145
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland