Aris Knikker - Herfstgezicht

Aris Knikker - Herfstgezicht kopen? Bied vanaf 200!
Aris Knikker - Herfstgezicht kopen? Bied vanaf 200!Aris Knikker - Herfstgezicht kopen? Bied vanaf 200!Aris Knikker - Herfstgezicht kopen? Bied vanaf 200!Aris Knikker - Herfstgezicht kopen? Bied vanaf 200!
  • Aris Knikker (1887-1962)
Type kunstwerk Schilderij
Stijl Impressionistisch
Onderwerp Landschap
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 30 x 40 cm (h x b)
Incl. lijst 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
U kijkt hier naar een mooi werk van deze bekende schilder Aris Knikker gesigneerd met het pseudoniem W Markestein
Het werk is in goede staat de lijst heeft wat ouderdomssporen en wordt gratis bijgeleverd
Zie de foto's voor een goede indruk

Aris Knikker wordt gerekend tot de Haagse school veel is te vinden over deze schilder in de bestaande lectuur

Veel plezier met bieden
Eigen collectie
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 17,50
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 40,00
Wereldwijd € 75,00

Aris Knikker (1887-1962)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  Hoed
Lid sinds 2021
123 verkochte items
Alle items (7)
50 cm
40 cm
40 cm
30 cm