Albert Cambeen - Aquatint & Aquarel
Leonore Adler - Frankfort bij nacht
Henri Jacobs - Studie voor Igitur
Type kunstwerk | Affiches |
Jaartal | 2002 |
Techniek | Offset |
Onderwerp | Sport |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 75 x 57 cm (h x b) |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Assenede, België |
Starttijd | 8-7-2023 om 9:15 |
Eindtijd | 17-8-2023 om 12:34 |