Han van Meegeren - De aanbidding van Jezus, tekening met houtskool
Willem G.F. Jansen - Aquarel/inkttekening, Zeilschip in de winter - Ingelijst
Charles Eyck - gemengde techniek op papier -1956
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 1987 |
Techniek | Pastel/Krijt |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Afmetingen | 52 x 70 cm (h x b) |
Passe-partout | 70 x 90 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
De passe-partout is niet helemaal wit. Er zitten wat krijtvegen op. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Woudrichem, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | Woudrichem, Nederland |
Starttijd | 15-3-2024 om 11:23 |
Eindtijd | 31-3-2024 om 15:51 |