Bert Houweling - Foto, Penzance - Ingelijst
Alfons Vermeir - Stadsgezicht, olieverf op doek (netjes ingelijst)
Jan Montyn - La cage de temps II, aquatint ets (netjes ingelijst)
Ari Stolk - Kuifmees - gouache
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Aangeboden een map met daarin 24 schetsen/tekeningen/aquarellen van de kunstenaar A.M Gorter. Dit is echt iets voor een liefhebber van deze meester. Kan maar 7 schetsen bij afbeeldingen plaatsen, meerdere afbeeldingen kunnen via mail gestuurd worden
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Renkum, Nederland |