Arty Grimm - Arty Grimm - Abstract, zeefdruk - Verkocht

Arty Grimm - Abstract, zeefdruk kopen? Bied vanaf 60!
Grafiek (handgesigneerd)

Arty Grimm - Abstract, zeefdruk kopen? Bied vanaf 60!Arty Grimm - Abstract, zeefdruk kopen? Bied vanaf 60!Arty Grimm - Abstract, zeefdruk kopen? Bied vanaf 60!Arty Grimm - Abstract, zeefdruk kopen? Bied vanaf 60!
  • Arty Grimm (1950)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Eén van de mooiere werken van Arty Grimm.  Zeefdruk op Arches, met potlood gesigneerd, gedateerd (2002) en genummerd (47/140).  In mint conditie.

Afmetingen: 66cm x 50cm

Arty Grimm (1950)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (5)

Geplaatst door  Rosser
4320 verkochte items
Alle items (222)