Arty Grimm - Arty Grimm: Zeefdruk, Zonder titel - Ingelijst (groot) - Verkocht

Arty Grimm: Zeefdruk, Zonder titel - Ingelijst (groot) kopen? Bied vanaf 85!
Grafiek (handgesigneerd)

Arty Grimm: Zeefdruk, Zonder titel - Ingelijst (groot) kopen? Bied vanaf 85!Arty Grimm: Zeefdruk, Zonder titel - Ingelijst (groot) kopen? Bied vanaf 85!
  • Arty Grimm (1950)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Identificatie:

Naam Kunstenaar: Arty Grimm

Titel/ voorstelling: Zonder titel
Jaartal: 1994
Afmetingen incl. lijst: 108 cm x 83 cm
Oplage: 81/90
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (midden-onder)
Materiaal: Zeefdruk op geschept papier
Ingelijst: Ja, in mooie houten lijst; kan direct aan de muur. Kleine gebreken aan de lijst in de vorm van stootplekjes en krassen vermeld ik niet.
Conditie: In zeer goede staat.

Oorsponkelijke galerieprijs: €657,-

Bij foto´s van ingelijste werken kan spiegeling zichtbaar zijn. Kunstwerk is  in perfecte staat.