Arty Grimm - Compositie op blauw

Arty Grimm - Compositie op blauw kopen? Bied vanaf 95!

Verkoopprijs: € 109,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Arty Grimm - Compositie op blauw kopen? Bied vanaf 95!Arty Grimm - Compositie op blauw kopen? Bied vanaf 95!

Geplaatst door  Paoo900

Lid sinds 2020
1 verkochte items
  • Arty Grimm (1950)
StijlAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen60 cm x 84 cm (h x b)
Lijst85 cm x 110 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Kleurrijke compositie, ‘bloemen’ Van Arty Grimm (1950)

Arty Grimm (1950)

Alle items van deze kunstenaar(10) Geplaatst door  Paoo900

Lid sinds 2020
1 verkochte items
110 cm
85 cm
84 cm
60 cm

Dit item is verkocht voor 109,25(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:12-01-2020 om 12:29
Eindtijd:26-01-2020 om 19:50

Biedingen (1):

Schulzm01
16 jan. / 19:04
€ 95