Arty Grimm - Zonder titel

Arty Grimm - Zonder titel kopen? Bied vanaf 20!
Arty Grimm - Zonder titel kopen? Bied vanaf 20!Arty Grimm - Zonder titel kopen? Bied vanaf 20!Arty Grimm - Zonder titel kopen? Bied vanaf 20!Arty Grimm - Zonder titel kopen? Bied vanaf 20!
  • Arty Grimm (1950)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1990
Stijl Abstract
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 90.5 x 64.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 52/95
Twee fraaie zeefdrukken van de kunstenaar Arty Grimm. 1 van de 2 werken is handgesigneerd door de kunstenaar, de andere is ongesigneerd. De gesigneerde verkeert in uitstekende staat. De ongesigneerde heeft wat streep vlekken in de wit rand. De afmeting is van het gesigneerde werk.

De gesigneerde verkeert in uitstekende staat. De ongesigneerde heeft wat streep vlekken in de wit rand.
Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 17,50

Arty Grimm (1950)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (5)

Geplaatst door  Kunstbedrijf
4584 verkochte items
Alle items (448)
64.5 cm
90.5 cm