Arun Bose - Ets en aquatint, Greenhouse - Verkocht

Arun Bose - Ets en aquatint, Greenhouse kopen? Bied vanaf 35!
Grafiek (handgesigneerd)

Arun Bose - Ets en aquatint, Greenhouse kopen? Bied vanaf 35!Arun Bose - Ets en aquatint, Greenhouse kopen? Bied vanaf 35!Arun Bose - Ets en aquatint, Greenhouse kopen? Bied vanaf 35!
  • Arun Bose (1934-2007)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts/Aquatint
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen91 x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageH/C

Lichte verkleuring van het blad
Binnen Nederland € 11,50

Arun Bose (1934-2007)

Amerikaans AmerikaansIndiaas Indiaas

Geplaatst door  veilingmeester
Lid sinds 2010
52205 verkochte items
68 cm
91 cm