Bart Domburg - Twee vrouwen

Bart Domburg - Twee vrouwen kopen? Bied vanaf 100!
Bart Domburg - Twee vrouwen kopen? Bied vanaf 100!Bart Domburg - Twee vrouwen kopen? Bied vanaf 100!Bart Domburg - Twee vrouwen kopen? Bied vanaf 100!
  • Bart Domburg (1957)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 1991
Stijl Realistisch
Ingelijst Op Spieraam
Afmetingen 150 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Twee vrouwen poseren.
Conditie spieraam en werk is in goede staat.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Fijnaart, Nederland