Bart Reindersma - Schokker - historisch scheepstype uit Nederland -
Omschrijving
Bart Reindersma (1953)
Type kunstwerk
Grafiek (handgesigneerd)
Periode
1945 t/m 1999
Techniek
Ets
Drager
Papier
Stijl
Klassiek
Onderwerp
Historisch
Ingelijst
Ingelijst
Afmetingen
10.5 x 7.5 cm (h x b)
Incl. lijst
32.5 x 28.5 cm (h x b)
Gesigneerd
Handgesigneerd
Ets hand gesigneerd in potlood en voorzien van naam en oplage. t.w. 222/350
De schokker is een historisch scheepstype uit Nederland, het werd aan de oostzijde van de Zuiderzee ontwikkeld en was een schip met een zeil en een bun.
Bart Reindersma , geboren op 4 juli 1953 te Amsterdam, zoon van Friese voorouders. Een mooie ets in goede staat.
Zeer Goed
in uitstekende staat
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Papendrecht, Nederland
Tot 5 kg.
€ 13,50
Naar België
€ 19,50
€ 19,50
Europese Unie
€ 19,50
Wereldwijd
€ 38,80