Ben Ikelaar - Gouache en aquarel op papier - Trampoline - gesigneerd m.r.o. - 1976 - Verkocht

Ben Ikelaar - Gouache en aquarel op papier - Trampoline - gesigneerd m.r.o. - 1976 kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 25,00

Ben Ikelaar - Gouache en aquarel op papier - Trampoline - gesigneerd m.r.o. - 1976 kopen? Bied vanaf 10!Ben Ikelaar - Gouache en aquarel op papier - Trampoline - gesigneerd m.r.o. - 1976 kopen? Bied vanaf 10!Ben Ikelaar - Gouache en aquarel op papier - Trampoline - gesigneerd m.r.o. - 1976 kopen? Bied vanaf 10!Ben Ikelaar - Gouache en aquarel op papier - Trampoline - gesigneerd m.r.o. - 1976 kopen? Bied vanaf 10!Ben Ikelaar - Gouache en aquarel op papier - Trampoline - gesigneerd m.r.o. - 1976 kopen? Bied vanaf 10!Ben Ikelaar - Gouache en aquarel op papier - Trampoline - gesigneerd m.r.o. - 1976 kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  verborgenkunst
FA. (46)

Lid sinds 2017
767 verkochte items
  • Ben Ikelaar (1933)
Jaartal1976
IngelijstIngelijst
Afmetingen57 cm x 76 cm (h x b)
Lijst71.5 cm x 88.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Herkomst: BKR Amsterdam (Het kunstwerk is afgevoerd uit de rijkscollectie in 2018)

Opmerkingen: Lijst heeft lichte gebruikssporen en mogelijk handmatige nummering op buitenzijde. Zie foto's voor eventuele relevante details.

Nederland: €22,50

Belgie: €36,50

Rest EU: €44,50

(VK362761)

Passe-partout licht verkleurd.

Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:11-09-2018 om 15:53
Eindtijd:23-09-2018 om 21:56
Biedingen (4)
structu12
23 sep. / 20:27
€ 25
Eleo
23 sep. / 20:27
€ 20
structu12
23 sep. / 20:16
€ 15
Eleo
19 sep. / 22:46
€ 10