Beniti Cornelis - Zonder titel - Verkocht

Beniti Cornelis - Zonder titel kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 70,00

Beniti Cornelis - Zonder titel kopen? Bied vanaf 50!Beniti Cornelis - Zonder titel kopen? Bied vanaf 50!Beniti Cornelis - Zonder titel kopen? Bied vanaf 50!Beniti Cornelis - Zonder titel kopen? Bied vanaf 50!Beniti Cornelis - Zonder titel kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Beniti Cornelis (1946-2017)
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen67 cm x 86.5 cm (h x b)
Lijst67 cm x 86.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage99
Bijgevoegd aan de litho is een gewaarmerkte kaart, in kader, met de originele telefoonkaart  met de afbeelding van de litho op afgebeeld.
Volgens de ingekaderde kaart betreft het  : "Fragmenten uit een ver verleden en reorganiseert intuïtief verworven materiaal tot een persoonlijke mythologie"Zie foto's

Beniti Cornelis (1946-2017)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
86.5 cm
67 cm
86.5 cm
67 cm
Dit item is verkocht voor 70,00
Starttijd:12-05-2019 om 13:12
Eindtijd:20-05-2019 om 21:05
Biedingen (4)
kudamati
20 mei / 20:58
€ 70
Morse
20 mei / 20:58
€ 70
kudamati
20 mei / 12:39
€ 60
Joverc
17 mei / 15:37
€ 50