Benjamin Vautier - Handgesigneerde single - 12 Propositions for a Record to be considered as music

Benjamin Vautier - Handgesigneerde single - 12 Propositions for a Record to be considered as music kopen? Bied vanaf 1!

Vinyl

Verkoopprijs: € 599,15 (Incl. 15% veilingkosten)

Benjamin Vautier - Handgesigneerde single - 12 Propositions for a Record to be considered as music kopen? Bied vanaf 1!Benjamin Vautier - Handgesigneerde single - 12 Propositions for a Record to be considered as music kopen? Bied vanaf 1!Benjamin Vautier - Handgesigneerde single - 12 Propositions for a Record to be considered as music kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Veilingmeester-Vinyl
FA. (9)

Lid sinds 2020
299 verkochte items
Alle items van deze verkoper (16)
  • Benjamin Vautier (1935)
TypeVinyl
Jaartal1963
TypeSingle

Zeldzaam exemplaar van 12 Propositions for a Record to be considered as music door Benjamin Vautier uit 1963.

Met origineel label uit 1963 : Musique = aussi absentie de musique.Creation et audition
privees - etiquette collee a titre de recherche experimentale (pas en vente) 1963, door Vautier gesigneerd in stift.Ook de hoes is gesigneerd en gedateerd (later datum, 1986

Uitgegeven door Uitgeverij Bébert

Afmetingen lijst: 43.5 x 33 cm.

Dit item wordt geveild door Kunstveiling in opdracht van de inbrenger.

ConditieZeer goed (VG+/VG)

Lichte gebruikssporen. Deze record(cover) is ingelijst t.b.v. een expositie. Bij het uitnemen uit de lijst/passe-partout kunnen er beschadigingen op de achterkant ontstaan c.q. zitten. Lichte slijtage van de randen en hoekjes van de hoes)

Dit item is verkocht voor 599,15(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:19-01-2021 om 14:39
Eindtijd:31-01-2021 om 21:16

Biedingen (31):

Pieterdem
31 jan. / 21:07
€ 521
marienbad
31 jan. / 21:07
€ 501
Pieterdem
31 jan. / 21:01
€ 481
marienbad
31 jan. / 21:01
€ 461
marienbad
31 jan. / 21:01
€ 440
Pieterdem
31 jan. / 20:51
€ 420
marienbad
31 jan. / 20:51
€ 401
marienbad
31 jan. / 20:51
€ 400
Pieterdem
31 jan. / 20:46
€ 380
marienbad
31 jan. / 20:46
€ 360
Pieterdem
31 jan. / 20:36
€ 340
marienbad
31 jan. / 20:36
€ 320
Pieterdem
31 jan. / 20:30
€ 300
slowscan1
31 jan. / 20:30
€ 280
Pieterdem
31 jan. / 20:24
€ 260
slowscan1
31 jan. / 20:24
€ 240
Pieterdem
31 jan. / 20:24
€ 220
slowscan1
31 jan. / 20:22
€ 200
artsy
31 jan. / 20:08
€ 190
hebjeniet
31 jan. / 20:08
€ 180
artsy
31 jan. / 20:08
€ 130
hebjeniet
31 jan. / 20:08
€ 120
artsy
25 jan. / 22:29
€ 110
hebjeniet
25 jan. / 22:29
€ 100
artsy
20 jan. / 04:58
€ 40
FVZ093
20 jan. / 04:58
€ 35
artsy
20 jan. / 04:58
€ 28
FVZ093
20 jan. / 04:58
€ 23
artsy
20 jan. / 04:57
€ 18
FVZ093
20 jan. / 04:57
€ 13
artsy
19 jan. / 22:30
€ 1