Berend Adrianus Bongers - Havengezicht - Verkocht

Berend Adrianus Bongers - Havengezicht kopen? Bied vanaf 75!

Verkoopprijs: € 86,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Berend Adrianus Bongers - Havengezicht kopen? Bied vanaf 75!Berend Adrianus Bongers - Havengezicht kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (82)

1973 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1104)
  • Berend Adrianus Bongers (1866-1949)
TypeTekening / Aquarel
TechniekHoutskool
StijlRealistisch
OnderwerpHavengezicht
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen32 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Zeer fraaie houtskooltekening van rand tot rand gevuld in uitsekende conditie!
 Kom vooral het werk vooraf beoordelen in de schatkamer van galerie Rotor in Gorinchem. De koffie staat klaar!
Papierkleur zoals op de totaalfoto.

Dit item is verkocht voor 86,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:11-03-2020 om 10:05
Eindtijd:24-03-2020 om 22:46
Gregorios
24 mrt. / 22:25
€ 75