Henk van den Idsert - Bergen 1987, boslandschap, olieverf op doek - Verkocht

Bergen 1987, boslandschap, olieverf op doek kopen? Bied vanaf 200!

Bergen 1987, boslandschap, olieverf op doek kopen? Bied vanaf 200!Bergen 1987, boslandschap, olieverf op doek kopen? Bied vanaf 200!Bergen 1987, boslandschap, olieverf op doek kopen? Bied vanaf 200!
  • Henk van den Idsert (1921-1993)
Type kunstwerkSchilderij

Afmeting voorstelling 49 x 40 cm.

Achterzijde vermelding Bergen 1987.

Fraai ingelijst

Starttijd23-7-2016 om 10:11
Eindtijd29-7-2016 om 20:16
Biedingen (2)
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken