Bergen 1987, boslandschap, olieverf op doek - Verkocht

Bergen 1987, boslandschap, olieverf op doek kopen? Bied vanaf 200!

Verkoopprijs: € 220,00

Bergen 1987, boslandschap, olieverf op doek kopen? Bied vanaf 200!Bergen 1987, boslandschap, olieverf op doek kopen? Bied vanaf 200!Bergen 1987, boslandschap, olieverf op doek kopen? Bied vanaf 200!

Geplaatst door  annemarijke
FA. (1)

22 verkochte items
  • Henk van den Idsert (1921-1993)

Afmeting voorstelling 49 x 40 cm.

Achterzijde vermelding Bergen 1987.

Fraai ingelijst

Henk van den Idsert (1921-1993)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  annemarijke
FA. (1)

22 verkochte items
Dit item is verkocht voor 220,00
Starttijd:23-07-2016 om 10:11
Eindtijd:29-07-2016 om 20:16
Biedingen (2)
es88
29 jul. / 20:07
€ 220
reja64
29 jul. / 20:05
€ 200