Berry Brugman - Olieverf op doek, Jezus en Maria bij het kruis - Ingelijst - Verkocht

Berry Brugman - Olieverf op doek, Jezus en Maria bij het kruis - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!

Verkoopprijs: € 121,00

Berry Brugman - Olieverf op doek, Jezus en Maria bij het kruis - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!Berry Brugman - Olieverf op doek, Jezus en Maria bij het kruis - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!Berry Brugman - Olieverf op doek, Jezus en Maria bij het kruis - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!Berry Brugman - Olieverf op doek, Jezus en Maria bij het kruis - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!Berry Brugman - Olieverf op doek, Jezus en Maria bij het kruis - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!Berry Brugman - Olieverf op doek, Jezus en Maria bij het kruis - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!Berry Brugman - Olieverf op doek, Jezus en Maria bij het kruis - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (318)

Lid sinds 2010
44000 verkochte items
Alle items van deze verkoper (448)
  • Berry Brugman (1915-1996)
StijlExpressionistisch
OnderwerpReligieus
IngelijstIngelijst
Afmetingen77 cm x 88 cm (h x b)
Lijst95 cm x 105 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Literatuur: Kolk, Jan van der, De Brugman Collectie: ode aan kunstenaars echtpaar Berry Brugman en Janny Brugman-de Vries, Heinink Media, Almelo, 2018: p. 81

In het boek 'De Brugman Collectie, ode aan kunstenaarsechtpaar' beschrijft Jan van der Kolk op 224 pagina's het boeiende leven van Berry en Janny en laat hij een mooie selectie van meer dan 350 kunstwerken zien. Ook dit schilderij van Berry Brugman werd opgenomen in deze publicatie.

Herkomst: Privécollectie

Administratieve code:

QQBRUG

In het beeld zit wat vochtschade

Berry Brugman (1915-1996)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (318)

Lid sinds 2010
44000 verkochte items
105 cm
95 cm
88 cm
77 cm
Dit item is verkocht voor 121,00
Starttijd:13-06-2019 om 12:54
Eindtijd:23-06-2019 om 19:04
Biedingen (4)
Chouba
23 jun. / 18:59
€ 121
Arrt
23 jun. / 18:58
€ 111
Chouba
23 jun. / 18:58
€ 110
Arrt
22 jun. / 11:31
€ 100