Berry Brugman - Olieverf op doek, Jezus en Maria bij het kruis - Ingelijst - Verkocht

Berry Brugman - Olieverf op doek, Jezus en Maria bij het kruis - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!

Berry Brugman - Olieverf op doek, Jezus en Maria bij het kruis - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!Berry Brugman - Olieverf op doek, Jezus en Maria bij het kruis - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!Berry Brugman - Olieverf op doek, Jezus en Maria bij het kruis - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!Berry Brugman - Olieverf op doek, Jezus en Maria bij het kruis - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!Berry Brugman - Olieverf op doek, Jezus en Maria bij het kruis - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!Berry Brugman - Olieverf op doek, Jezus en Maria bij het kruis - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!Berry Brugman - Olieverf op doek, Jezus en Maria bij het kruis - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!
  • Berry Brugman (1915-1996)
StijlExpressionistisch
OnderwerpReligieus
IngelijstIngelijst
Afmetingen77 x 88 cm (h x b)
Incl. lijst95 x 105 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Literatuur: Kolk, Jan van der, De Brugman Collectie: ode aan kunstenaars echtpaar Berry Brugman en Janny Brugman-de Vries, Heinink Media, Almelo, 2018: p. 81

In het boek 'De Brugman Collectie, ode aan kunstenaarsechtpaar' beschrijft Jan van der Kolk op 224 pagina's het boeiende leven van Berry en Janny en laat hij een mooie selectie van meer dan 350 kunstwerken zien. Ook dit schilderij van Berry Brugman werd opgenomen in deze publicatie.

Herkomst: Privécollectie

Administratieve code:

QQBRUG

In het beeld zit wat vochtschade

Berry Brugman (1915-1996)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  veilingmeester
Lid sinds 2010
52208 verkochte items
105 cm
95 cm
88 cm
77 cm

ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
Starttijd13-6-2019 om 12:54
Eindtijd23-6-2019 om 19:04
Biedingen (4)
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken