Betsy Huitema (1894-1972), olieverf op doek, stilleven met o.a. blauwe violieren - Verkocht

Betsy Huitema (1894-1972), olieverf op doek, stilleven met o.a. blauwe violieren kopen? Bied vanaf 85!

Verkoopprijs: € 85,00

Betsy Huitema (1894-1972), olieverf op doek, stilleven met o.a. blauwe violieren kopen? Bied vanaf 85!Betsy Huitema (1894-1972), olieverf op doek, stilleven met o.a. blauwe violieren kopen? Bied vanaf 85!Betsy Huitema (1894-1972), olieverf op doek, stilleven met o.a. blauwe violieren kopen? Bied vanaf 85!Betsy Huitema (1894-1972), olieverf op doek, stilleven met o.a. blauwe violieren kopen? Bied vanaf 85!Betsy Huitema (1894-1972), olieverf op doek, stilleven met o.a. blauwe violieren kopen? Bied vanaf 85!Betsy Huitema (1894-1972), olieverf op doek, stilleven met o.a. blauwe violieren kopen? Bied vanaf 85!Betsy Huitema (1894-1972), olieverf op doek, stilleven met o.a. blauwe violieren kopen? Bied vanaf 85!

Geplaatst door  KunstkamerZuidoost
FA. (16)

643 verkochte items
Alle items van deze verkoper (16)
  • Betsy Huitema-Kaiser (1894-1978)

Deze schilderes heeft het grootste deel van haar leven gewoond en gewerkt in Bussum en Blaricum.

Olieverf op doek: 50 x 68,5 cm. Afmeting inclusief lijst: 54 x 72,5 cm.

Ontleend aan RKD:

Naamvarianten: Betsy Huitema en Betsy Kaiser, gehuwd met S. Huitema.

Kwalificaties: schilder, aquarellist, tekenaar.

Geboren te Hoorn (Noord-Holland) 1894-08-26 en overleden te Laren (Noord-Holland) 1978-10-22.

Leerling van: Ans van den Berg en John Ruys.

Onderwerpen: portret en stilleven.

Betsy Huitema-Kaiser (1894-1978)

Alle items van deze kunstenaar
FA. (16)

643 verkochte items
Dit item is verkocht voor 85,00
Starttijd:07-08-2016 om 20:47
Eindtijd:14-08-2016 om 20:47
Agatha
09 aug. / 09:21
€ 85