5. Betsy Huitema-Kaiser

Betsy Huitema-Kaiser (1894-1978)

1 aangeboden items / 3 verkochte items

Betsy HUITEMA-KAISER (Hoorn 1894 - 1978 Laren)

Betsy Huitema-Kaiser stamde uit een kunstzinnig nest, maar had aanvankelijk geen interesse in schilderen. Ze volgde opleidingen tot pianiste, onderwijzeres en botanicus en ontdekte pas bij de laatste opleiding haar passie toen ze planten moest tekenen. Dat stimuleerde haar om tekenlessen te nemen bij Jacoba Surie en Ans van den Berg, die ook wel bekend stonden als Amsterdamse Joffers. Haar eerste tentoonstelling had Huitema-Kaiser in 1928 in haar atelier in Blaricum, toen een echte schilderskolonie. Haar belangrijkste onderwerpen zijn kinderportretten en bloemstillevens. Werken van Huitema-Kaiser zijn te zien in het Westfries Museum in Hoorn.

Betsy Huitema-Kaiser - Zeefdruk: Kwallen kopen? Bied vanaf 25!

Betsy Huitema-Kaiser - Zeefdruk: Kwallen

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Eindtijd13-07-2021 om 19:25

Afmetingen33 cm x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout