Bettina Lopetro - Birds, zeefdruk - Ingelijst (Groot)

Bettina Lopetro - Birds, zeefdruk - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 70!
Bettina Lopetro - Birds, zeefdruk - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 70!Bettina Lopetro - Birds, zeefdruk - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 70!
  • Bettina Lopetro (1965)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1993
OnderwerpDieren
IngelijstIngelijst
Afmetingen100 cm x 70 cm (h x b)
Lijst121 cm x 91 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage35
Prachtige geabstraheerde, wat Afrikaans aandoende diervoorstelling, met potlood gesigneerd ‘Lopetro 1993’ en genummerd 12/35.
Grote zeefdruk, netjes ingelijst met smetteloos zuurvrij passe-partout in aluminium Nielsen lijst.

Dit kunstwerk kan worden afgehaald in Essen(B), ten zuiden van Roosendaal gelegen, op een boogscheut van de grens. Niet in de gelegenheid om af te halen? Het werk wordt in België en Nederland met alle plezier thuisbezorgd tegen de laagst mogelijke kosten: Zuidelijk Ned./Vlaanderen max. € 50,00 (afhankelijk van afstand), overig Ned./Bel. max. € 80,00

Lijst heeft gebruikssporen

Bettina Lopetro (1965)

NederlandsNederlandsEngelsEngelsAlle items van deze kunstenaar (4)
Geplaatst door  noemezedakunst
FA. (13)

204 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
91 cm
121 cm
70 cm
100 cm
Starttijd:31-03-2022 om 18:43
Eindtijd:13-04-2022 om 20:56
Openingsbod € 70
ObjectlocatieEssen , België
VerzendingAlleen per koerier